جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سالانه‌ی عکس دانشجویان عکاسی دانشگاه تهران از سال ۱۳۹۵ و به همت انجمن علمی این رشته آغاز به کار کرده است. این رویداد دانشجویی در هفت دوره‌ی گذشته با برگزاری نمایشگاه آثار برگزیده‌ی دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد، نشست‌های تخصصی با محوریت عکاسی، پخش فیلم مستند عکاسان بزرگ، نشست‌های گفتگو با هنرمندان، پژوهشگران و عکاسان و همین‌طور گفتگو با استعدادهای نوظهور عکاسی ایران به فعالیت مستمر خود ادامه داده و تبدیل به یکی از رویدادهای مهم دانشگاهی رشته‌ی عکاسی ایران شده است.

در ادامه‌ی همین روند و طبق شیوه‌نامه‌ی مصوب سالانه، انجمن علمی رشته عکاسی دانشگاه تهران با انتشار فراخوان اقدام به دریافت پروپوزال دبیر اجرایی کرد و پس از بررسی پروپوزال‌های ارسال شده، دبیر اجرایی و اعضای شورای سیاست‌گذاری هشتمین سالانه‌ی عکس دانشجویان عکاسی دانشگاه تهران مشخص شدند.

در این دوره جناب آقایان حسن و حسین روشن‌بخت به‌عنوان دبیران علمی، علی نجات‌بخش اصفهانی به‌عنوان دبیر اجرایی، بهنام پرنگ، سارا یکتا‌پور، گندم شکوفی و علی رحمن به‌عنوان اعضای شورای سیاست‌گذاری هشتمین سالانه‌ی عکاسی دانشجویان عکاسی دانشگاه تهران فعالیت خواهند کرد.

زمان‌بندی رویدادها و اطلاعیه‌های این دوره‌ی سالانه به‌تدریج در سایت، کانال تلگرام و صفحه‌ی اینستاگرام سالانه منتشر خواهد شد.

به‌اشتراک‌‌گذاری این خبر:

0 0 رأی‌ها
امتیازدهی به این مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه‌ها
0
خوشحال می‌شویم نظرتان را برایمان بنویسید.x