جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

هیئت داوران سالانه‌ی چهارم

مهران مهاجر

مهران مهاجر
۱۳۴۳، تهران، عکاس، مترجم و مدرس عکاسی
دانش‌آموخته‌ی کارشناسی عکاسی دانشگاه تهران و کارشناسی ارشد رشته‌ی زبان‌شناسی از دانشکده‌ی ادبیات دانشگاه تهران

او کتاب‌هایی در حوزه‌ی عکاسی، هنر و ادبیات ترجمه کرده و تاکنون بیش از پانزده نمایشگاه عکس انفرادی نیز برگزار کرده است. مهران مهاجر هم‌اکنون در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران تدریس می‌کند.

ندا رضوی‌پور

ندا رضوی‌پور
۱۳۴۷، تهران، عکاس، طراح صحنه و لباس، هنرمند

او در رشته‎ی هنر از دانشکده‌ی هنرهای تجسمی دانشگاه سوربن پاریس فارغ‌التحصیل شد و سپس مدرک خود را در رشته‌ی فضاسازی و طراحی صحنه از مدرسه‌ی عالی هنرهای تزئینی پاریس (ENSAD) دریافت کرد. این هنرمند در زمینه‎های مختلف هنری از جمله هنرهای محیطی، پرفورمنس، عکاسی، طراحی صحنه و لباس، ویدئوآرت و چیدمان فعالیت می‎کند. رضوی‌پور از آغاز دهه‌ی هشتاد نمایشگاه‎های موفقی در داخل و خارج ایران برپا کرده است.

مهرداد افسری

مهرداد افسری
۱۳۵۶، خوی، عکاس، ويدئوآرتيست، مستندساز و ناشر

او مدرك كارشناسی عكاسی خود را در سال ١٣٧٩ و كارشناسی ارشد عكاسی خود را سال ١٣٨٥ از دانشگاه هنر تهران دريافت كرده است. افسری ۱۷ سال سابقه تدريس در دانشگاه‌های هنر را در کارنامه‌ی خود دارد و عضو افتخاری انجمن هنرمندان ايران است. از سال ١٣٧٩ تاكنون ۱۶ نمايشگاه انفرادی در گالری‌های مختلف برگزار كرده و همچنین آثارش در بيش از ۹۰ نمايشگاه بین‌المللی در کشورهای مختلف به نمايش در آمده‌اند.

نیوشا توکلیان

نیوشا توکلیان
١٣٦٠، تهران، عکاس و خبرنگار

خبرنگار و عکاس ایرانی عضو آژانس عکاسی مگنوم.
از سال ۲۰۰۲ عکس‌های توکلیان در نشریات معتبر بین‌المللی مثل تایم، نیویورک تایمز، اشترن، فیگارو و برخی دیگر از نشریات آمریکایی و اروپایی منتشر شده‌اند. او همچنین نمایشگاه‌های عکاسی متعددی هم در سرتاسر جهان برگزار کرده و برنده‌ی جایزه از جشنواره‌های گوناگونی شده است.

صیاد نبوی

صیاد نبوی
1363، تهران، مدرس عکاسی
دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد عکاسی از دانشگاه تهران

او علاوه بر تألیف و ترجمه‌ی مقاله‌های مختلف در زمینه‌ی عکاسی در نشریات حرفه هنرمند، عکسنامه، حکمت و معرفت، فصلنامه عکاسی و... سابقه‌ی داوری در جشنواره‌های مختلف را در کارنامه‌ی خود دارد.
او چندین سال به عنوان استاد در پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران تدریس می‌کرد.